O NAS


KIMJESTEŚMY


Od 1998 jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem materiałów wykorzystywanych w sektorze obuwniczym, meblowym oraz w kaletnictwie. Naszymi wiodącymi rynkami docelowymi jest przemysł obuwniczy oraz motoryzacyjny.

Firma nieustannie rozwija się i rozszerza zakres swoich usług, tak aby obsługiwać takie rynki z branży jak: obuwie, meble tapicerowane, materace, odzież, tekstylia domowe, legowiska dla zwierząt, wózki dziecięce itp.

Nieustannie zbieramy nowe doświadczenia z uwagą i zrozumieniem wsłuchujemy się w potrzeby naszych Partnerów i przygotowujemy ofertę odpowiadającą ich oczekiwaniom oraz najnowszym trendom rynkowym. Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży docieramy do odbiorców w całym kraju oraz za granicą.

Firma FERLAS IMPORT-EXPORT sp. z o.o.

istnieje na polskim rynku już od 1998 roku.
Od tego czasu prężnie działamy, ciągle się rozwijając.

ŚWIATFERLAS


Nasze oddziały zlokalizowane są w Europie, Ameryce Południowej oraz Północnej.

W Polsce, w Łodzi stworzyliśmy nowoczesne centrum dystrybucji i magazynowania z przestrzennymi biurami, dzięki temu oferujemy obsługę na wysokim poziomie i wysyłkę towarów w ciągu 24h.

CO NASWYRÓŻNIA


„Ferlas Import-Export” Sp. z o.o. na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów. Słuchamy potrzeb naszych Partnerów biznesowych, następnie je dokładnie analizujemy, a finalnie przekazujemy produkt dokładnie spełniający ich wymagania. Nasza oferta zgodna jest z oczekiwaniami Klientów, a jednocześnie podąża za najnowszymi trendami rynkowymi.

Bardzo ważna jest dla nas dostępność naszej oferty, dlatego dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży docieramy do odbiorców w całym kraju oraz za granicą.


NASZE ATUTY

Dopasowane rozwiązania

Nasi doradcy przygotują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Profesjonalne doradztwo

Nasz zespół to sprawdzeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Krótkie terminy

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży oferujemy szybkie dostawy.

Dostawcy z całego świata

Hiszpania, Portugalia, Maroko, Meksyk, Brazylia

Najwyższa jakość

Postaw na sprawdzone materiały najwyższej jakości.

Zadowolenie klientów

To nasz priorytet. Budujemy długotrwałe relacje biznesowe.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE